Warning: Use of undefined constant PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/myseostatus/myseostatus.php on line 975

Warning: Use of undefined constant PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1731
Fotokurser i fotografering och bildbehandling | FOTOonlineskolan Fototips, fotokurser i fotografering på distans

På FOTOonlineskolan hittar du fotokurser på distans i fotografering och bildbehandling. På sidan ”Nyheter” hittar du fototips!

Fotokurser i fotografering och bildbehandling

0

Digitalfoto på distans

Här hittar du flera olika fotokurser i fotografering. Lär dig fotografera med digital systemkamera till att fotografera med blixt. Vi har fotoutbildningar på distans inom digitalfoto och bildbehandling. Vår fotoskola är på nätet. Du går på kurserna när du vill och när det passar dig bäst, 24h/7dgr året runt. Det enda du behöver är en dator med internetuppkoppling. Du kommer åt din kurs var än du befinner dig i världen så länge som du har tillgång till internet. Distanskurserna startar första onsdagen varje månad året runt.

Ta ett steg vidare i din fotografering eller bildkonst med en fotokurs online. Du studerar i din egen takt där du befinner dig . Ha en professionell fotograf eller grafiker vid din sida under hela kurstiden och lägg upp din studievecka som det passar dig bäst.

Läs i din egen takt

Avsätt c:a 5-10 timmar per vecka på en tid som passar dig och din vardag bäst. Du kanske sitter på ett tåg, är i skolan eller har någon timme till förfogande på din arbetsplats eller i hemmet, du väljer helt själv. Spara på miljön och på din tid – studera online vi Internet!

Utveckla din foto- och bildkonst i helt din egen takt oberoende av andra tillsammans med en vass lärare i en pedagogiskt upplagd kurs. Här på FOTOonlineskolan har du verkligen tid och möjlighet till att utvecklas.

Så här fungerar det:
* Om skolan
* Recensioner
* FAQ

Related Posts with Thumbnails

Comments are closed.