Warning: Use of undefined constant PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/myseostatus/myseostatus.php on line 975

Warning: Use of undefined constant PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1731
Fashion Photo Master Class | FOTOonlineskolan Fototips, fotokurser i fotografering på distans

På FOTOonlineskolan hittar du fotokurser på distans i fotografering och bildbehandling. På sidan ”Nyheter” hittar du fototips!

Fashion Photo Master Class

0

Modefotografering

Modefotografering är en av de mest spännande områdena inom professionell fotograferings verksamhet, det är också en av de mest konkurrenskraftiga.

Låt dig inspireras och ledsagas av en modefotograf i världsklass. Världsberömda modefotografen Bruce Smith hjälper dig att att bryta dig in i modefotograferingsbranschen.

I en unik hands-on workshop i fyra fullmatade dagar kommer Bruce ge dig de verktyg du behöver för att kunna skapa en vinnande fotoportfölj. Du kommer inte bara utvecklas som modefotograf utan också inom porträtt- och bröllopsfotografering.

Läs mer om workshopen!

Detaljerad kursinformation

Bruce Smith fotogalleri

Bruce Smith på YouTube

Workshop i modefoto

Längd: 4 dagar
När: 10-13 juni 2010
Var: Eddagatan 10, Uppsala
Pris: 12,900 kr exkl. moms.

Se till att boka i tid då antalet platser är begränsat.

30% rabatt

för bokningar senast 31 januari 2010.


Related Posts with Thumbnails

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!