Warning: Use of undefined constant PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/myseostatus/myseostatus.php on line 975

Warning: Use of undefined constant PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1731
Skapa digitalt regn i Photoshop | FOTOonlineskolan Fototips, fotokurser i fotografering på distans

På FOTOonlineskolan hittar du fotokurser på distans i fotografering och bildbehandling. På sidan ”Nyheter” hittar du fototips!

Skapa digitalt regn i Photoshop

0

Fördelen med det digital fotografering är att du kan göra mycket i efterhand i ett fotoredigeringsprogram som Photoshop. Misslyckade eller ointressanta bilder kan få ett nytt liv i Photoshop som vår expert i Photoshop kommer att visa i sin videoguide Digitalt Regn. Se filmen!

Här på FOTOonlineskolan finner du länkar till andra videoguider i Photoshop:

Skapa teaterridåer i Adobe Photoshop

Skapa blixtar i Photoshop

Dream Glow och smarta filter i Photoshop

Förbättra dina porträttfoton i Photoshop

Produktfoto, ribbstickade undertröjor och Photoshop

Dick är kurshållare i Photoshop här på FOTOonlineskolan. I kursen Ta kontroll över Photoshop – Porträttretusch har du Dick som din personliga tränare under sex veckors tid. Kursen kör igång första onsdagen varje månad. Häng med vid nästa kursstart.

Related Posts with Thumbnails

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!