Warning: Use of undefined constant PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/myseostatus/myseostatus.php on line 975

Warning: Use of undefined constant PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1731
Bli en modell för en dag! | FOTOonlineskolan Fototips, fotokurser i fotografering på distans

På FOTOonlineskolan hittar du fotokurser på distans i fotografering och bildbehandling. På sidan ”Nyheter” hittar du fototips!

Bli en modell för en dag!

0

Har du drömt om att stå framför kameran och få vara stjärnan i centrum? Kanske är du på jakt efter riktigt bra bilder för att uppdatera dina foton på dig själv. Nya profilbilder till exempelvis ditt CV eller ett snyggt foto på dig för att ge bort eller hänga upp hemma på väggen.

Vilken bild av dig vill du förmedla? Bra bilder betyder mycket!

Hur ser dina bilder på dig ut på din blogg, Facebook eller andra communities, CV eller i fotoalbumet?

Nu har du chansen att låta en professionell hår- och makeupartist styla dig inför en fotografering. Senare blir du fotograferad av en professionell fotograf i Uppsalas största och modernaste fotostudio. C:a 1 timmes resa från Stockholm.

Läs mer här!

Related Posts with Thumbnails

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!