Warning: Use of undefined constant PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/myseostatus/myseostatus.php on line 975

Warning: Use of undefined constant PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1731
Kom igång med produktfoto! | FOTOonlineskolan Fototips, fotokurser i fotografering på distans

På FOTOonlineskolan hittar du fotokurser på distans i fotografering och bildbehandling. På sidan ”Nyheter” hittar du fototips!

Kom igång med produktfoto!

0

I fotokursen Ta kontroll över din produktfotografering hjälper vi dig att komma igång med ditt produktfoto. I kursen får du lära dig hur du modifierar ljus och hur du ljussätter olika typer av produkter. Kursen är för dig som vill komma igång med produktfotografering och även för dig som vill kunna ta bra produktbilder på företagets sortiment.

Här nedan ser du ett exempel på en produktbild av samma motiv men med olika typer av ljussättning. Vilken bild av dina produkter vill du visa till dina kunder?

Related Posts with Thumbnails

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!