Warning: Use of undefined constant PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/myseostatus/myseostatus.php on line 975

Warning: Use of undefined constant PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1731
Öppet hus i Uppsalas största fotostudio, onsdag 25 augusti | FOTOonlineskolan Fototips, fotokurser i fotografering på distans

På FOTOonlineskolan hittar du fotokurser på distans i fotografering och bildbehandling. På sidan ”Nyheter” hittar du fototips!

Öppet hus i Uppsalas största fotostudio, onsdag 25 augusti

1

Photocraft i samarbete med FOTOonlineskolan bjuder in till Öppet Hus till Uppsalas största hyrstudio. Kom in för en koppkaffe och en visning av fotostudion. Christer Lööv på Photocraft tar dig runt i den 200 kvm stora fotostudion. Robert Hammar från FOTOonlineskolan finns på plats om du vill prata med honom om workshops och fotokurser på distans.

Tid & Datum:
Onsdag 25 augusti 2010

Adress:
Söderforsgatan 33 , Librobäck, Uppsala

Visa större karta

Related Posts with Thumbnails

Comments

One Response to “Öppet hus i Uppsalas största fotostudio, onsdag 25 augusti”

Trackbacks

Check out what others are saying about this post...


Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!