Warning: Use of undefined constant PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_MYSEOSTATUS_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/myseostatus/myseostatus.php on line 975

Warning: Use of undefined constant PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON - assumed 'PLUGIN_SEOBOOSTERPRO_LAST_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fotoense/public_html/fotoonlineskolan.se/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1731
Lär dig fota med digital systemkamera och blixt | FOTOonlineskolan Fototips, fotokurser i fotografering på distans

På FOTOonlineskolan hittar du fotokurser på distans i fotografering och bildbehandling. På sidan ”Nyheter” hittar du fototips!

Lär dig fota med systemkamera och blixt – Workshop

0

I helgen lär vi dig fota med din digitala systemkamera och elektroniska blixt. Vi tillbringar helgen på en Workshop i stor bekväm fotostudio i Uppsala.

Några höjdpunkter från programmet:

  • Lär dig fota som ett proffs med en digital systemkamera.
  • Lär dig fota som ett proffs med din externa kamerablixt.
  • Lär dig fota modeller och porträtt som ett proffs. (modell ingår)

Målsättningen med workshopen är att du efter helgens program ska kunna sköta din kamera och blixt som ett riktig professionell fotograf. Du kan komma i stort sett utan några förkunskaper. Du bör ha en digital systemkamera med laddade batterier och flera minneskort. En blixt är bra om du har men du kan också låna en av oss.

Paketpris 3 dagar:

  • Distanskurserna Ta kontroll över din kamera, Ta kontroll över din blixt och Ta kontroll över (blixt-) ljuset följer med utan extra kostnad. Värde 4,470 kr.
  • Workshop i 3 fullmatade dagar, endast 6,900 kr inkl. moms.

Läs mer här!

Workshopen startar redan nu på fredag 20 augusti 2010 klockan 2010 och pågår till söndag 22 augusti 2010. Antalet platser är begränsat.


Related Posts with Thumbnails

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!